Arhiv festivala od leta 2012 ....

______________________________________
 

Članarina  2021


KONCERTI
Nedelja, 11. 7. 2021
Jaka Klun

Ponedeljek, 12. 7. 2021
Raphael Niederstätter
Maja Kralj

Torek, 13. 7. 2021
Sanel Redžić

Sreda, 14. 7. 2021
Mak Grgić

Četrtek, 15. 7. 2021
Rafael Aguirre

Petek, 16. 7. 2021
Łukasz Kuropaczewski

Sobota, 17. 7. 2021
Zaključni koncert udeležencev poletne šole

MOJSTRSKI TEČAJI 2021
László Stachó, Rafael Aguirre, Łukasz Kuropaczewski, Mak Grgić, Paolo Pegoraro, Sanel Redžić, Jaka Klun, István Römer, Timotej Kosovinc, Andrej Grafenauer, Dávid Pavlovits, Nejc Kuhar, Jure Cerkovnik, Anton Črnugelj

PREDAVANJA 2021
László Stachó, Staša Puškarić, Timotej Kosovinc, Okrogla miza (Doris Ćosić, Jure Cerkovnik, Mak Grgić, Urban Meža, Nejc Kuhar, Timotej Kosovinc), Melita Gole Kordiš

RAZSTAVA IN PRODAJA 2021
Staša Puškarić, Guitar God

___________________________________
 

Članarina  2019


KONCERTI
Nedelja, 7. 7. 2019
Zsombor Sidoo

Ponedeljek, 8. 7. 2019
Urbaan Reiter
Aleksander Anioł in Angel duo

Torek, 9. 7. 2019
Zagrebški kitarski trio

Sreda, 10. 7. 2019
Andrea de Vitis

Četrtek, 11. 7. 2019
Timotej Kosovinc

Petek, 12. 7. 2019
Ansambel Jacaras in Mateusz Ławniczak

Sobota, 13. 7. 2019
Zaključni koncert udeležencev poletne šole 

MOJSTRSKI TEČAJI 2019
Brian Head, Andrej Grafenauer, István Römer, Paolo Pegoraro, Nejc Kuhar, Dávid Pavlovits, Zsombor Sidoo, Jure Cerkovnik, Andrea de Vitis, Đani Šehu, Timotej Kosovinc, Anton Črnugelj

KITARSKI ORKESTER 2019
Dávid Pavlovits

PREDAVANJA 2019
Sebastjan Grego, David Bajda, Daniel Eyer, Brian Head, Melita Gole Kordiš
 

_______________________



Članarina  2018


KONCERTI
Nedelja, 8. 7. 2018
Erazem Izidor Grafenauer

Ponedeljek, 9. 7. 2018
Emma Schützmann
Maja Vrbnjak

Torek, 10. 7. 2018
Gabriel Bianco

Sreda, 11. 7. 2018
Weimarski kitarski kvartet

Četrtek, 12. 7. 2018
Oman Kaminsky

Petek, 13. 7. 2018
Margarita Escarpa

Sobota, 14. 7. 2018
Zaključni koncert udeležencev poletne šole 

MOJSTRSKI TEČAJI 2018
Margarita Escarpa, Andrej Grafenauer, István Römer, Paolo Pegoraro, Nejc Kuhar, Dávid Pavlovits, Gabriel Bianco, Jure Cerkovnik, Oman Kaminsky, Mak Grgić, Timotej Kosovinc, Erazem Izidor Grafenauer, Jakob Schmidt, Karmen Štendler, Stephanie Jones, Hanna Link, Anton Črnugelj

KITARSKI ORKESTER 2018
Dávid Pavlovits

PREDAVANJA 2018
Nejc Kuhar, Timotej Kosovinc, Anders Miolin, Weimarski kitarski kvartet, Melita Gole Kordiš

RAZSTAVA IN PRODAJA KITAR 2018
Yiuchi Imai, Glasbena trgovina Symphony

_______________________


Članarina  2017


KONCERTI
Nedelja, 9. 7. 2017
Adriano del Sal

Ponedeljek, 10. 7. 2017
Mak Grgić – Makrotonal SLO

Torek, 11. 7. 2017
Duo Artis: Julia in Christian Zielinski

Sreda, 12. 7. 2017
Uroš Barič

Četrtek, 13. 7. 2017
Slovenski kitarski kvartet

Petek, 14. 7. 2017
Judicaël Perroy

Sobota, 15. 7. 2017
Zaključni koncert udeležencev poletne šole

MOJSTRSKI TEČAJI 2017
Andrej Grafenauer, István Römer, Paolo Pegoraro, Nejc Kuhar, Dávid Pavlovits, Xhevdet Sahatxhija, Jure Cerkovnik, Julia Zielinski, Christian Zielinski, Mak Grgić, Mario Kurtjak, Timotej Kosovinc, Uroš Barič, Judicaël Perroy, Nataša Črnugelj, Anton Črnugelj

KITARSKI ORKESTER 2017
Dávid Pavlovits

PREDAVANJA 2017
Egon Mihajlović, Uroš Barič, Xhevdet Sahatxhija, Melita Gole Kordiš

RAZSTAVA IN PRODAJA NOT IN KITAR 2017
Siccas, Yiuchi Imai, Chantarelle, Donatella Salvato

______________________________________
 

Članarina  2016


KONCERTI
Nedelja, 10. 7. 2016
Jure Cerkovnik

Ponedeljek, 11. 7. 2016
Laura Young

Torek, 12. 7. 2016
Moeko Sugiura-violina in Nejc Kuhar-kitara
Anders Miolin

Četrtek, 14. 7. 2016
Avtorski večer Uroša Rojka

Petek, 15. 7. 2016
Xuefei Yang

Sobota, 16. 7. 2016
Zaključni koncert udeležencev poletne šole

MOJSTRSKI TEČAJI 2016
Andrej Grafenauer, István Römer, Paolo Pegoraro, Nejc Kuhar, Dávid Pavlovits, Jure Cerkovnik, Mak Grgić, Anders Miolin, Laura Young, Xuefei Yang, Anton Črnugelj

KITARSKI ORKESTER 2016
Dávid Pavlovits

PREDAVANJA 2016
Anders Miolin, Carlos Salcedo Centurion, Julija Bal, Marko Mozetič – Mozo Pelican, Uroš Rojko

RAZSTAVA IN PRODAJA KITAR 2016
Yiuchi Imai

______________________________________
 

Članarina  2015


KONCERTI
Nedelja, 12. 7. 2015
Mak Grgić-kitara in Katja Koren-vokal

Ponedeljek, 13. 7. 2015
Karmen Štendler
Shih-Yu Liu

Torek, 14. 7. 2015
Nikica Polegubić
Dejan Rumpf

Sreda, 15. 7. 2015
István Römer

Četrtek, 16. 7. 2015
Avtorski večer Petra Šavlija

Petek, 17. 7. 2015
Pavel Steidl

Sobota, 18. 7. 2015
Zaključni koncert udeležencev poletne šole

MOJSTRSKI TEČAJI 2015
Andrej Grafenauer, István Römer, Paolo Pegoraro, Nejc Kuhar, Dávid Pavlovits, Shih-Yu Liu, Jure Cerkovnik, Mak Grgić, Mladen Bucić, Pavel Steidl, Nataša Črnugelj, Anton Črnugelj

PREDAVANJA 2015
Daniel Eyer, Dávid Pavlovits, Dr. Andrej Detela, Dr. Peter Šavli, Karmen Štendler

RAZSTAVA IN PRODAJA KITAR 2015
Siccas, Yiuchi Imai

______________________________________
 

Članarina  2014


KONCERTI
Nedelja, 13. 7. 2014
Florian Palier

Ponedeljek, 14. 7. 2014
Duo Guitartes: Anne Kathrin-Gerbeth in Bernhard Dolch

Torek, 15. 7. 2014
Aljaž Cvirn
kitarski duo: Timotej Kosovinc in Erazem Izidor Grafenauer
kitarski kvartet: Four Aces

Četrtek, 17. 7. 2014
Avtorski večer Nejca Kuharja

Petek, 18. 7. 2014
Carlo Marchione

Sobota, 19. 7. 2014
Zaključni koncert udeležencev poletne šole

MOJSTRSKI TEČAJI 2014
Andrej Grafenauer, István Römer, Paolo Pegoraro, Nejc Kuhar, Johannes Palier, Florian Palier, Carlo Marchione, Anton Črnugelj

KITARSKI ORKESTER 2014:
Nataša Črnugelj

PREDAVANJA 2014
Tolgahan Cogulu

______________________________________
 

Članarina  2013


KONCERTI
Nedelja, 14. 7. 2013
Sanja Plohl

Ponedeljek, 15. 7. 2013
Mario Kurtjak
Timotej Kosovinc

Torek, 16. 7. 2013
Kitarski duo: Simon Krajnčan Fojkar in Aljoša Vrščaj
Duo Airstring: Luka Železnik-flavta in Uroš Barič-kitara

Četrtek, 18. 7. 2013
Avtorski večer Aleša Strajnarja

Petek, 19. 7. 2013
Thomas Müller Pering

Sobota, 20. 7. 2013
Zaključni koncert udeležencev poletne šole

MOJSTRSKI TEČAJI 2013
Andrej Grafenauer, István Römer, Paolo Pegoraro, Nejc Kuhar, Sanja Plohl, Thomas Müller Pering, Anton Črnugelj

RAZSTAVA IN PRODAJA NOT 2013
Uwe Trekel

______________________________________


Članarina  2012


KONCERTI
Nedelja, 15. 7. 2012
Duo Prokofjev: Mak Grgić in Nejc Kuhar

Ponedeljek, 16. 7. 2012
Erazem Izidor Grafenauer in Jure Cerkovnik

Torek, 17. 7. 2012
Jaka Klun in Antun Iveković

Sreda, 18. 7. 2012
Irena Kavčič-flavta in Sebastjan Grego-kitara
Janja Konestabo-mezzosporan in Anton Črnugelj-kitara

Četrtek, 19. 7. 2012
Večer slovenske glasbe

Petek, 20. 7. 2012
Alvaro Pierri

Sobota, 21. 7. 2012
Zaključni koncert udeležencev poletne šole

MOJSTRSKI TEČAJI 2012
Andrej Grafenauer, István Römer, Paolo Pegoraro, Alvaro Pierri

______________________________________